מגן מזרן זוגי – שמרו על המזרן שלכם

מגן מזרן – אתם קונים מזרן חדש כי הילד גדל, כי עברתם דירה, כי המזרן שלכם כבר בלוי או שסתם בא לכם להשתדרג וכשקונים מזרן חדש למיטה צריך להתחשב בהרבה קריטריונים של גודל ואיכות כדי לבחור את המזרן המתאים ביותר עבורכם. אך חשוב לזכור, שכדי לא תיאלצו לקנות מזרן לעיתים תכופות, צריך לשמור עליו לאורך זמן – מגן מזרן זוגי זה הפתרון בשבילכם.

מגן מזרן זוגי לאורך זמן

ראשית, ישנן מספר דרכים לשמור על איכות ותקינות המזרן שלכם. יש האומרים שלהפוך את המזרן שומר עליו לטווח הארוך אך זה לא נכון לכל המזרנים. ישנם מזרנים שמיועדים לישון עליהם רק בצד אחד, אך עם המזרן שלכם הוא דו צדדי, הפכו אותו או החליפו בין הראש לרגליים כל שלושה שבועות.

מגן מזרן תקריב לפינה של המגן
שמרי על המיטה שלך – מגן מיטה זוגי

שנית, אחד הדברים היעילים ביותר שתקנו כדי לשמור על המיטה שלכם לטווח הארוך הוא מגן מיטה זוגי. מגן המזרן יימנע קודם כל מהמזרן להירטב. רטיבות מכל סוג שהיא במזרן מחלחלת עד לשכבות העמוקות ביותר שלו ולאחר מכן מתאדה, מתייבש ומצטברים בו מזיקים למיניהם. במידה והמיטה נרטבה ואין לכם מגן מזרן זוגי, נסו לייבש את המזרן או לנקות אותו בעזרת חומרים לניקוי יבש, לא על בסיס מים.

בנוסף, מגן מזרן זוגי מונע גם אגירת חום של המזרן ומאבק להצטבר על המזרן. כדאי להסיר ולנקות אותו כאשר אתם כבר מחליפים מצעים ועל הדרך כדאי גם לתת למזרן עצמו להתאוורר כשעה-שעתיים ללא כיסוי או מצעים. במידה והצטבר על המזרן אבק, השתדלו לשאוב ממנו אבק פעם בשבוע.

כמו כן, גם בסיס המיטה הוא מרכיב חשוב בשמירה על המזרן שלכם לאורך זמן. מלבד התפקיד העיצובי שלו, בסיס המיטה שומר על המרווח בין המזרן לרצפה ובכך מונע הצטברות של לחות ומאפשר אוורור תמידי של המזרן. כמובן שבסיס המיטה מעצם קשיחותו מונע מהמזרן לשקוע ולהתעוות ומבטיח חיים ארוכים ותקינים יותר למזרן ושינה טובה יותר בשבילכם.

לסיכום, אל תשכחו להסתכל על התמונה כולה כשאתם מתכננים לקנות מיטה חדשה לחדר. גם אם אתם קונים רק מזרן, כדאי לוודא שיש לכם בסיס מתאים וחזק ושאתם קונים מגן מזרן כדי למנוע התבלות מוקדמת של המזרן החדש.

WhatsApp דברו איתנו
שתפו עגלה עם חבר/ה