חלומות פז: טיפים לרכישת מזרן זוגי מומלץ 

לא רק שאתם פוגשים אותו בכל יום, אלא שאתם לא יכולים לחכות לסוף היום בכדי לראות ולהרגיש אותו שוב: המזרן שלכם! כשם שהמזרן יכול לעטוף, לספק נוחות ולבסס את התנאים לילה מושלם (לא פחות), הוא גם יכול להיות "מלכודת שינה". מאחר והגעתם עד לכאן, אנחנו מנחשים כי אתם לא רוצים להתפשר, אלא להעניק לעצמכם את הטוב ביותר: מזרן זוגי מומלץ. לפניכם, הדגשים החשובים ביותר לבחירת המזרן הבא שלכם! 

מזרן זוגי Art Space עם קפיצים מבודדים בשילוב ויסקו

מזרן זוגי Art Space עם קפיצים מבודדים בשילוב ויסקו

נוסחת ה"לילה טוב": כך תבחרו מזרן זוגי מומלץ 

חולמים על לילות נעימים המאופיינים בשינה רצופה? זהו הזמן שלכם להגשים! אנו שמחים לחלוק אתכם 3 דגשים בסיסיים לבחירת המזרן: 

  • קשה או רך? – יש דבר אחד שאי אפשר להתווכח עליו ולא רוצים להתפשר עליו: נוחות! ממש כמו טעם וריח, גם הנוחות היא סובייקטיבית, ומה שנוח לאחרים לא בהכרח יהיה נוח לכם. אולי הדבר המשמעותי ביותר שיש להעניק לו חשיבות (וגם לקבל עליו החלטה ביניכם) הוא רמת הרכות של המזרן. ישנן 5 דרגות שונות מהן תוכלו לבחור: רך, בינוני רך, בינוני, בינוני קשה וקשה. ה"רך" מייצג מזרנים שמעט "טובעים" בהם, בעוד ה"קשה" מייצג את המזרנים שבקשיחותם מעניקים תמיכה ומונעים את "הטביעה" בתוך המזרן. כאמור, הבחירה שלכם צריכה להתבסס אך ורק על מה שנוח לכם. 

  • מידות המזרן – מזרנים זוגיים מוצעים בגדלים שונים. ואיך בוחרים את הגודל המושלם? בהתאם לגודל המיטה כמובן. לפני שאתם מזמינים מזרן, בדקו היטב מהו גודלה של המיטה הנוכחית. המזרנים הזוגיים מוצעים בשלושה גדלים עיקריים: 200×180, 190×140, 200×160. 

  • הכיסוי העליון של המזרן – זהו כנראה לא הדבר הראשון שתחשבו עליו (וגם לא השני והשלישי…), אך ראוי להעניק חשיבות גם לו: הכיסוי העליון של המזרן. אז נכון, גופכם אינו מגיע במגע ישיר עם המזרן עצמו שכן המזרן מכוסה במצעים, אך איכות הכיסוי שלו משפיעה על התחושה הכללית. תנו עדיפות למזרנים עם כיסויים איכותיים העשויים מבדים נושמים. 

 

דברים נוספים שראוי לקחת בחשבון עם בחירת מזרן זוגי מומלץ 

  • מספר וסוגי השכבות במזרן (לדוגמא: שכבות הפרדה, שכבות קפיצים, שכבת הבסיס של המזרן ועוד…) 

  • הכיסוי התחתון של המזרן 

  • וכן, גם המחיר הינו שיקול שראוי להתחשב בו. המזרנים שלנו הם ההוכחה שלילות מתוקים ועמוקים אינם מותנים בהכרח בהשקעה כספית גבוהה.  

 

ועוד טיפ אחד קטן מאיתנו: אתם משקיעים ברכישת מזרן חדש? השקיעו גם במגן מזרן איכותי וכביס. המגן מעצים את תחושת הפינוק, עשוי להאריך את תוחלת חייו של המזרן ועשוי מ-100% כותנה.  

 

אז רגע לפני שאתם נשכבים על המזרן, עוצמים עיניים וצוללים לשינת לילה מתוקה, שבו והזמינו מזרן זוגי מומלץ עד הבית! אנו זמינים לכם לכל שאלה ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי. התקשרו כעת 072-2221137 

 

WhatsApp דברו איתנו.
שתפו עגלה עם חבר/ה
דילוג לתוכן