הסוד מגיע עד לחדר השינה שלכם: כך תאריכו את חיי המזרן שלכם!

"כמה שנים המזרן הזה יחזיק לי?" – את השאלה הזו מפנים למוכר כל מי שרוכש מזרן חדש. בהנחה שמדובר על מזרן איכותי וממותג, תוחלת החיים של מזרן נעה בין 8 ל-10 שנים. בפועל, יותר מדי אנשים מתקשים להירדם בלילה, זאת כשהם מבינים שעליהם להחליף את המזרן מוקדם יותר משתכננו. אתם שוקלים רכישת מזרן חדש? ישנו טיפ שכל עוד תאמצו אותו, תוכלו להבטיח מקסימום שנים אותו. הא, כן, ואתם יותר ממוזמנים להפיץ את הסוד הזה הלאה!


מדוע אנשים נאלצים להחליף את המזרן מוקדם מהמתוכנן?

כאמור, מזרן איכותי אמור לספק מענה איכותי לפרק זמן שנע בין שמונה לעשר שנים. ובכל זאת, לעתים אנשים מוצאים עצמם שוב בחנות המזרנים כעבור חמש שנים. מדוע זה קורה?

  • * סיבה אחת היא שמראש רוכשים מזרן שאיכותו אינה גבוהה. בין היתר, מתוך מוטיבציה לחסוך כסף ("כל המזרנים אותו הדבר! נקנה דגם פחות טוב, נחסוך כמה מאות שקלים ונישן טוב, אני בטוח"). כשקונים בזול? משלמים לבסוף ביוקר בכל לילה. 
  • * סיבה נוספת שהיא שהצרכים הפיזיים יכולים להשתנות. לא רק שנוחות היא סובייקטיבית, אלא שהיא גם דינמית: מה שנוח היום, לא בהכרח יהיה נוח מחר. כלומר, גם כשהמזרן איכותי ועמיד ונכון לשרת את בעליו לעוד שנים, עלולה להתגלות חוסר התאמה
  • * הסיבה השלישית והנפוצה ביותר היא שפשוט לא שומרים על המזרן. בשבועות ובחודשים הראשונים, מקפידים לשמור עליו ואפילו מגדירים חוקים ("לא קופצים על המיטה", "לא אוכלים על המיטה"). כשההתרגשות מהמזרן החדש פוחתת, הפינות מתעגלות להן באופן טבעי וכאן מסתבר, טמונה הבעיה.

 

אמרתם הארכת חיי מזרן? אמרתם מגן מזרן!

אנחנו לא יודעים כמה שכבות יהיו במזרן החדש שתבחרו, אך יודעים בוודאות על כמה שכבות תישנו: מזרן (בתוכו עוד מספר שכבות), מגזן מזרן ורק אז מצעים. שינה על מזרן ללא מגן מזרן, היא במידה רבה לגזור על עצמכם רכישת מזרן נוסף תוך מספר שנים. מופתעים? יתכן, אך לא תהיו מופתעים כלל כשתלמדו את חשיבותו.

בראש ובראשונה, מגזן המזרן נועד להגן מפני נוזלים. מים, קפה, מרק, משקה שוקולד, תה וכל נוזל אחר שיגיעו במגע עם המזרן, עלולים לחדור לתוכו. מעבר לכתם שאין לכם כל עניין בו, הרי שהחשש העיקרי הוא הריח שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להיפטר ממנו. שינה על מזרן מוכתם ומסריח אינה באה בחשבון, וכך אנשים נאלצים להחליפו.

מגן המזרן שאנו מציעים לכם יספק לכם ערך רב, ויתרום משמעותית למאמצכם ליהנות ממקסימום שנים עליו. המגן מוצע במספר גדלים שונים, הוא כביס, מרופד ב-100% כותנה ויגן על המזרן מפני אבק ולכלוך. אז איך נשמע לכם לילה טוב ושקט? למידע נוסף ובכל שאלה אודות מגוון מוצרינו, התקשרו כעת – 072-2221137.

WhatsApp דברו איתנו.
שתפו עגלה עם חבר/ה
דילוג לתוכן