ילדים מיוחדים ראויים לישון על מיטות ילדים מיוחדות 

אתם אמנם לא קוסמים, "רק" הורים, אך דעו כי חלומות הלילה המתוקים של הילדים בשליטתכם המלאה! אז לא, אין צורך לחפש מתכונים לאבקות קסמים וגם לא לספר אקסטרה סיפור לפני השינה. ומה כן צריך? להבטיח עבורם מיטות ילדים מיוחדות, נוחות ומפנקות, זה הכל! 

 

איכות השינה נקבעת בהתאם לשני דברים עיקריים: מיטה איכותית ומזרן איכותי. בעוד ששני אלו מתקיימים, ילדיכם יוכלו ליהנות משינת לילה מזינה, ממלאת ומפנקת! הגיע הזמן להחליף מיטה לילדים רק שאינכם בטוחים איזו מיטה לרכוש בעבורם? לפניכם, 4 הדגשים לרכישת מיטת ילדים מיוחדת, נוחה ומדויקת!  

 

דגשים וטיפים לבחירת מיטות ילדים מיוחדות


הילדים גדלים בקצב מסחרר, ובהתאם עליכם להחליף להם את המיטה בכל כמה שנים (כן, בשלב הספציפי הזה כשכפות הרגליים "בורחות" מגבולות המיטה). הספקתם לשכוח על פי אילו פרמטרים הערכתם את המיטה הקודמת ומה הנחה אתכם כשרכשתם אותה? אנחנו כאן בכדי להזכיר לכם!

לפניכם, הדגשים החשובים לבחירת מיטה חדשה לילדים – עקבו, אמצו ויישמו אותם: 

  •  
  • גודל המיטה – הדבר הראשון שאתם צריכים להחליט אודותיו: גודל המיטה. מובן כי גודלה של המיטה יקבע בהתאם לגיל ולגובה של הילד, כאשר המיטות המוצעות בשני גדלים: 120×190 ו-90×190. 

  • סוג הריפוד – הריפוד של המיטה לא משפיע רק על עיצובה, אלא גם על האווירה שתיווצר בחדר הילדים. אנו מציעים לכם שני סוגים של ריפודים: האחד הוא בד והשני הוא דמוי עור. ובמה כדאי לבחור? הבד מאופיין ברכות ומתיקות, בעוד דמוי העור משדר "חספוס עיצובי" ובגרות. מכאן, שהבד מומלץ בעיקר למיטות הילדים, בעוד דמוי העור למיטות הנוער של המתבגרים.  

  • ארגז מצעים – כן או לא? – הפתעה: המיטה החדשה של הילד תוכל להיות גם פתרון אחסון חסכוני! באפשרותכם לרכוש מיטות ילדים מיוחדות עם ארגזי מצעים, כך שתוכלו לאחסן בהם מצעים, פריטי לבוש, ספרים, משחקים וכל העולה על דעתכם. 

  • צבע המיטה – וכן, אי אפשר לדבר על מיטות ילדים מיוחדות מבלי לדבר על צבעים מיוחדים. האופי של המיטה מעוצב ע"י הצבע שלה, וזה עתיד להשפיע גם על עיצובו של כל החדר. המיטות שלנו מוצעות במנעד צבעים רחב – מלבן, דרך קפוצ'ינו עוד כחול שמיים. אז מהו הצבע החביב על ילדכם?  

 

"כמה עולות מיטות ילדים ונוער?" 

אנו מזמינים אתכם להציץ ממש ברגע זה בקטלוג מיטות הילדים והנוער שלנו! תוכלו להתרשם מכל דגמי המיטות, הצבעים והגדלים, וכן – גם מהמחירים המוצעים עבור כל דגם. המחירים של מיטות ילדים מיוחדות מתחילים החל מ-1090 שקלים ומגיעים עד 2790 שקלים!  

 

אנו שמחים לעמוד לשרותכם בכל שלב! מתלבטים בין שתי מיטות ילדים שונות, לא בטוחים מהו צבע המיטה שמתאים לעיצוב הנוכחי בחדר ובאיזה גודל מיטה לבחור? התקשרו כעת ונשמח לסייע! 072-2221137 

WhatsApp דברו איתנו.
שתפו עגלה עם חבר/ה
דילוג לתוכן