בחירה נכונה של חדרי ילדים.

נכון לשנת 2015, היצע חדרי הילדים הוא גדול ופעמים רבות מתרחש מצב בו הורים רבים אשר מוקסמים מההיצע הנרחב של חדרי ילדים אינם לוקחים בחשבון את הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת החדר: הפונקציונאליות והתאמתו של החדר לאופיו ולצרכיו של הילד לטווח הארוך.
במאמר זה נביא בפניכם טיפים אשר ישמשו אתכם לבחירת חדר הילדים האידאלי לילדכם בצורה חכמה ומהירה.

חשיבותם של חדרי ילדים.
חדרי ילדים משפיעים בצורה משמעותית על אופן התנהלותו של הילד במרחב הפרטי והאינטימי שלו.
לרוב, הילד יבלה בחדרו חלק ניכר משעות השבוע ולכן הוא צריך לחוש בנוח בחלל זה.
בנוסף, חשוב לקחת בחשבון כי המטרה של רוב ההורים היא כי חדרי הילדים ישמשו את ילדיהם לאורך שנים, ולכן מעורבותו של הילד באקט בחירת החדר חשובה מאוד.
ילדים או מתבגרים אשר יהיו מעורבים בבחירה של חדרם יהיו מרוצים מהחדר, שכן הם השתתפו בבחירת הקו העיצובי של החדר ולכן קרוב לוודאי שהם יחושו בנוח בחלל זה ויהיו מעוניינים לרכז את מרב פעילותם בחדר זה.

פרמטרים חשובים לבחירת חדר ילדים.
רכישת חדרי ילדים מחברה אמינה- רכישת חדרי ילדים צריכה להיעשות מחברה אמינה אשר מבטיחה לצרכניה מוצרים העשויים מחומרי גלם איכותיים, היצע גדול של חדרי ילדים המתאים לילדים ובני נוער ואחריות של 12 חודשים על המוצרים.
חומרי גלם- חשוב מאוד לבחור חדרי שינה העשויים מחומרי גלם איכותיים אשר יבטיחו כי הריהוט של חדר הילדים יחזיק מעמד לאורך זמן.
בטיחות- חדרי ילדים חייבים להיות בטיחותיים. אף הורה אינו מעוניין שתיגרם חבלה לילד כאשר הוא נתקל בפינת השולחן או המיטה, בעת פתיחת וסגירת מגירות וכן הלאה. יש לוודא שכל הריהוט בטיחותי ומותאם לגילאי הילדים.
עיצוב- עולם העיצוב השתכלל בעשור האחרון וכיום כל הורה יוכל למצוא את אותו חדר ילדים המתאים לגודל החלל של החדר באותם צבעים אשר יגרמו לחלל להיראות גדול או קטן יותר, מואר או בצבעים כהים אשר יספקו לילד את ההרגשה כי הוא במרחב ממוקד ואינטימי ובקו הסגנוני בו הם מעוניינים.

חלל 
גודל חלל החדר ישפיע במידה רבה על סוג ואופי הרהיטים. מיטות גלריה, או מיטות ילדים עם ארגז מצעים יתאימו לחדרים בעלי חלל קטן. חדרי ילדים גדולים יותר יוכלו להנות ממיטות גדולות יותר ואולי אפשרות לשילוב ארון או שולחן כתיבה מותאם לחדר ילדים.

סוגים שונים של חדרי ילדים
אם בעבר, הורים צבעו את חדר הילד בצבע התואם את המגדר שלו ורכשו מיטה, ארון ושולחן ובכך סיכמו את כל הקשור בחדרי ילדים, כיום קיים היצע עשיר ויצירתי של חדרי ילדים ופריטי ריהוט במגוון סגנונות ועיצובים אשר יהפכו כל ילד למאושר וגאה בחדרו. חדרי ילדים חייבים לכלול פריטי ריהוט ופתרונות אחסון המותאמים לצרכיו של הילד, כמו למשל:

שידות לילה– בצבעים, גדלים ומחומרים שונים.

מיטות– סוגים שונים של מיטות, אם מדובר על מיטת נוער בסגנונות שונים, מיטות בהן ניתן לאחסן חפצים ומיני פריטים, מיטות קומתיים ועוד.

כוננית- מגוון כונניות במגוון גדלים וצבעים הממוקמות בצידי המיטה ובמקומות שונים בחדר.

שולחנות- שולחן כתיבה, שולחן מחשב, שולחן לו מצורפת ספריה עליה ניתן להניח את כל ספרי הלימוד ועוד.

החנות בה אתם רוכשים את החדר חייבת לספק לכם אחריות של 12 חודשים על המוצרים שנרכשו.

WhatsApp דברו איתנו.
שתפו עגלה עם חבר/ה
דילוג לתוכן