חסר מקום בחדר הילדים?

הדבר הראשון שאנחנו מחפשים, הוא פתרון יצירתי למצב הנוכחי שבו חסר שטח בחדר הילדים.

על ידי העלאת המיטת נוער או הילדים לגובה אנחנו למעשה מקבלים חדר עבודה נוסף שיכול להיות מיועד לאחסון,שולחן כתיבה לילדים או אפילו פינת ישיבה לילד או ארון בגדים.
חללים קטנים יכולים להיות נעימים וחמימים אבל לפעמים זה פשוט יותר מדי קטן, בין אם זה חדר הילדים, דירת סטודיו, יש פעמים שמפאת החלל הקטן שבחדר שטח הרצפה הזמין לפריטים להם אנו זקוקים, אינו מספיק.
אני זוכר שבתקופה מסוימת בחיי שולחן העבודה שלי שימש גם כשולחן אוכל, המיטה שלי בתוספת מספר כריות לגב שימשה גם כספה בסלון ביתי.
לכן ברבות השנים כשהשטח ההולך ומצטמצם, עוצבו מיטות לופט בעיצובים שונים שבדרך כלל מתאימים לחדרי ילדים אך ניתן גם למצוא מיטות אלה לחדרי שינה של מבוגרים.
ישנם שימושים רבים לניצולו של החלל שנוצר מתחת למיטת הלופט ואציג חלק מהם.

1.אזור אחסנה מעולה.
מיטת נוער עם ארגז מצעים זהו השימוש הנפוץ ביותר בחלל שנוצר מתחת למיטת הנוער, אם זה נער או ילד.
ידוע כי נערים צריכים מקום רב לאחסון בגדיהם או אם זה ילדים אז קיים הצורך לשטח אחסון הצעצועים של הילד.
שטח האחסון מאובזר לעיתים במגירות, קולביי תליה או אפילו מגירות.

2.שטח משחקים.
אפשרות נוספת היא ליצירת מעין חדר משחקים תחת מיטת הלופט. ניתן לסדר באזור זה משחקי וידאו מערכת שמע להנעים את זמנו הפנוי של הילד או מסך פלזמה לצפייה בסרטים.
כמו כן ניתן גם לעשות משטח זה מעין בית מסתור לילד, שם יכול הילד לסגור את החלל הנוצר תחת המיטה לשים שטיח קטן,שולחן וכיסאות קטנים ולהזמין את חבריו האהובים לביתו הפרטי והמסתורי.

3.מיטה נוספת לחדר ילדים.
אצל משפחות רבות ישנם מצבים בהם שני ילדים או אפילו שלושה חיים בשנותיהם הראשונות יחדיו, אי לכך נוצר הצורך לשטח נוסף בחדר הילדים להעלאת המיטה בגובה, הפתרון לבעיה זאת הוא שהשטח הפנוי תחת המיטה נועד אף הוא למיטה עם אפשרות נוספת למיטה נוספת הנשלפת תחת המיטה התחתונה.
במצב זה בעם בשטח של מיטה אחת נוכל להכניס עד 3 מיטות נוער בצורה יעילה ונעימה.

WhatsApp דברו איתנו
שתפו עגלה עם חבר/ה