ככה תבחרו מיטות לבית שלכם

מיטות הם חלק ממגוון רהיטים בסיסיים שיש בכל בית, וגם אם אנחנו לא ישנים הרבה כל כך בעידן הדיגיטלי, מיטה היא עדיין הרהיט הכי חשוב בביתו של אדם, מיטה טובה תעניק לנו שינה טובה שתוביל לאיכות חיים גבוהה ובריאות.
ישנו מגוון רחב מאוד של מיטות בעולם, החל ממיטות לגילאים ספציפיים (מיטות ילדים, מיטת מעבר, מיטת קומותיים ונוער ועוד) ויש סוגי מיטות בתוך הקטגוריה עצמה כגון המיטות המתכווננות, מיטה יהודית, מיטות מים ועוד…

חדר שינה חזית מיטה זוגית מעוצבת מרופדת דמוי עור לבן עם פס ניקל דגם אלרו
מיטות זוגיות אלרו מרופדת דמוי עור בצבע לבן

סוג העץ

סוג העץ של המיטות שאתם רוכשים – גם הוא, משפיע על איכות המיטה מבחינת אורך חיים וחוזק. לפעמים מיטה מעץ תעשייתי לדוגמא, לא סובלות מעיוותים בעקבות שינויים קיצוניים בטמפרטורה.

בבחירת המיטות לבית שלכם חשובה הנוחות

הנקודה הראשונה החשובה ביותר היא הנוחות כמובן, חדר השינה לא חשוף לראווה ולכן נושא הנוחות מוכר וחשוב יותר מנושא המראה (אע”פ שמדובר בנושא חשוב בפני עצמו) כדי לדבר על נוחות צריך לדבר בעיקר על המזרן ועליו נדבר במאמר נפרד.

פונקציונליות המיטה!

מבחינת המיטה עצמה יש לשים לב לפונקציונליות, גודל המיטה מול גודל החדר, אם אתם קונים כאן באתר, הקפדנו להכניס את כל נושא הגדלים בצורה המדוייקת ביותר, כל שנשאר לכם הוא למדוד את החדר בבית או את המיטה הקיימת ולהבין את הפרופורציות לרכישת מיטה חדשה.

המזרן שיושב על המיטה צריך איוורור ולכן בסיס המיטה צריך לאפשר למזרן את העניין כשהוא חזק ויציב ונשמר לאורך שנים רבות.

במידה ומצאתם מיטה שאהבתם בנראות החדר (ראו כאן באתר מיטות שעשרות אלפי ישראלים אהבו ורכשו) אתם יכולים לקרוא עליה ולהבין את החומרים ממנה היא עשויה ואת האחריות שאנו מעניקים עליה, אנחנו מקפידים כאן על שירות ואחריות מעל הסטנדרט המצופה בישראל בייחוד כי אנו מאמינים ששירות איכותי יעזור לנו להגיע ללקוחות חדשים ולשמור על AEF כמובילה בתחום המיטות בקשר ישיר של יבואן לצרכן.

WhatsApp דברו איתנו
שתפו עגלה עם חבר/ה