איך נקבע מחיר מזרן נוער?

כהורים המתעניינים ברכישת מזרן חדש לנוער או לנערה, יתכן כי הדבר הראשון שתבררו הוא מהו מחיר מזרן נוער. אם כבר יצא לכם להשוות מחירים בין כמה מותגים ודגמי מזרנים, לבטח הבנתם כי ישנו מנעד רחב מאד של מחירים ממאות ועד אלפים. ומה זה בעצם אומר? שמזרני הנוער נבדלים זה מזה בתכונותיהם, ואלו משפיעות על המחיר המוצע לכם. 

 

אנו לא יודעים איך ישנתם הלילה, אך משוכנעים כי בזכות המידע הבא שנחלוק אתכם איך נקבעים מחירי מזרני הנוער, תוכלו לישון טוב יותר. 

 

אלו הדברים שקובעים את מחיר מזרן נוער 

תמיד תהיתם לעצמכם: "איך יכול להיות שמזרן אחד עולה מאות שקלים ואחר אלפי שקלים?". לפניכם, הפרמטרים המשפיעים על עלות המזרן לבני נוער: 

  • גודל המזרן הפרמטר הראשון שחשוב שתהיו מודעים לו גודל המזרן. כידוע, ישנן מיטות יחיד, מיטות וחצי ומיטות זוגיות, ובהתאם גם מזרנים המתאימים להן. ככל שהמזרן בו אתם מעוניינים לנער/נערה מיועד למיטה גדולה יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר.

  • שכבות המזרן המשותף לכל המזרנים? בכולם מסתתר עולם שלם של שכבות. עם זאת, סוג, מספר ואיכות השכבות משתנים בין מזרן למזרן. בהתאם, נקבע מחיר מזרן נוער. המלצתנו: התרשמו מסוגי השכבות בעמודי המוצר של המזרנים כאן באתר שלנו, וקבעו יחד עם הנער/נערה מהו המזרן שעשוי להתאים.  

  • דרגת קושי דבר נוסף שעשוי להשפיע על המחיר הוא דרגת הקושי של המזרן. ישנם נערים שאוהבים "מזרנים קשים", לצד אלו שנוטים לאלו שרכים יותר ("אני אוהב את התחושה שאני צולל אל תוך המזרן"). מידת הקושי מושפעת מסוג, מספר ואיכות השכבות, כך שגם היא משפיעה בסופו של דבר על המחיר שאתם צפויים לשלם. 

 

השקעה במזרן איכותי לבני נוער מושכלת או מיותרת? 

כשזה מגיע לנוחות, לבריאות ואיכות השינה של בני הנוער, אין באמת שאלה: ההשקעה במזרן איכותי עבורם לא רק מושכלת, אלא הכרחית! שינה איכותית מיטיבה ברמה הנפשית והפיזית, בעוד שינה לא טובה (שמקורה גם במזרן שאינו איכותי), בהכרח תשפיע לרעה.  

 

חשוב לזכור: בעוד לילדים נהוג להחליף לפחות 3 מזרנים (בהתאם לקצב גדילתם והחלפת המיטה), המזרן שרוכשים לבני הנוער יכול לשרת אותם למשך שנים כל עוד הוא איכותי. המון נערים בגילאי חטיבה ותיכון ישנים על מיטות וחצי ועל מזרנים של "גדולים". המזרנים האלו יכולים ללוות את בני הנוער גם בתקופת הצבא ואפילו אחרי השחרור.  

 

אצלנו ב-AEF תוכלו לרכוש מזרנים לבני הנוער, באפשרותכם לאסוף את המזרן עצמאית, או ליהנות משירות הובלה עד הבית בתוספת בתשלום. למידע נוסף ופרטים אודות מחיר מזרן נוער, התקשרו כעת ונשמח להשיב לכם על כל שאלה 072-222-1137 

WhatsApp דברו איתנו.
שתפו עגלה עם חבר/ה
דילוג לתוכן