איך תוכלו לעצב לעצמכם חווית שינה מופלאה?

השאלה "האם אתם זוכרים את החופשה האחרונה שלכם?" מעט מיותרת, שכן אין לנו ספק שאתם זוכרים אותה (וכשאתם נזכרים בה, נמרח על פניכם חיוך מאוזן לאוזן). ברשותכם, אנחנו רוצים לקחת אתכם דווקא לסוף כל יום בחופשה שלכם, לרגע שבו חלצתם נעליים, התעטפתם בפיג'מה, נכנסתם למיטה וצללתם ללילה טוב. לא נופתע אם אתם, כמו אחרים, מגדירים את השינה בחופשותיכם כמושלמת.

איך ניתן להסביר את זה שדווקא בחופשה, בחדר בבית מלון, רבים ישנים כל כך טוב? האמת היא שדי בקלות. אנחנו שמחים לשתף אתכם במספר טיפים שיתרמו בהכרח לדבר הבסיסי לו אתם משתוקקים גם (ובעיקר!) בשגרה שלכם: חווית שינה מופלאה.


השליטה על איכות השינה? אך ורק בידיים שלכם!

כמה פעמים יצא לכם להגיד לעצמכם: "שרק אשן טוב בלילה!", "הייתי עושה הכל בשביל שינת לילה טובה ואיכותית" וכן הלאה? מבלי שאתם שמים לב, אתם תולים את איכות השינה שלכם בגורמים חיצוניים. בפועל? השליטה על חוויית השינה ואיכותה – אך ורק בידכם! לפניכם, כל הדברים החיוניים לקיום תנאי שינה מצוינים:

  • * עשו למען עצמכם לפני השינה – אז מדוע אתם ישנים טוב כל כך בחופשה? משום שבמהלכה אתם מזינים את עצמכם בדברים שעושים לכם טוב וכך הולכים לישון מחויכים, שלווים, מסופקים ורגועים. מכאן, שבכל לילה לפני השינה, מומלץ שתעטפו את עצמכם בכל מה שמזין אתכם ומעורר בכם רגשות נעימים: מהאזנה לפודקאסט, דרך קריאת ספר ועד צפייה בקומדיה. 
  • * חדר חשוך ושקט – עוד לפני שאתם עוצמים את העיניים, הכניסו את עצמכם לאווירת שינה. ואיך עושים זאת? בין היתר עם נטרול רעשים בחדר (סגירת החלונות, סגירת דלת חדר השינה, העברת המכשיר החכם למצב שקט) והחשכתו. "התפאורה" הזו מנמיכה את הווליום הגבוה של היום שעברתם, ומכניסה את הגוף והתודעה למצב שקט ורגוע.  
  • * מזרן איכותי – לא משנה כמה תשקיעו ב"תפאורת השינה" שלכם, הרי שללא מזרן איכותי ונוח (נוח = מה שנוח לכם באופן אישי), פשוט לא תישנו טוב. אנו מציעים מספר דגמי מזרנים, הנבדלים זה מזה במספר השכבות ודרגת הקושי שלהם.
  • * כרית נוחה – שינה טובה נשענת בעיקר על מזרן איכותי, אך לא רק עליו. מי שמשלימה אותו היא הכרית, שתמיכתה ומידת הנוחות שלה משפיעות על איכות וחוויית השינה. אנו מציעים שלושה דגמי כריות, כך שלמקרה שחששתם: יהיה לכם על מי לשים את הראש בלילה. 
  • * טמפרטורת חדר נעימה – הלילות בהם התעוררתם מאחר שהיה לכם קר או בגלל שהזעתם, הם ההוכחה כי ישנו קשר ישיר בין טמפרטורת החדר ובין איכות השינה. אז לפני שאתם מניחים את הראש על הכרית, ודאו כי החדר נעים לכם, בעיקר בחורף ובקיץ המחייבים כמעט תמיד הפעלת מזגן או מאווררים.

אז אילו טיפים יישמתם ותיישמו בכדי להבטיח חווית שינה מושלמת? במידה שאתם מעוניינים לשדרג את חווית השינה עם מזרן וכרית חדשים, התקשרו ונשמח לסייע לכם בבחירתם – 072-2221137

WhatsApp דברו איתנו.
שתפו עגלה עם חבר/ה
דילוג לתוכן