פינת אוכל, המקום הכי חם בבית.

פינות אוכל -המקום הכי חם בבית
פינות אוכל הן אזור המרחב בו אנו אוכלים.
פינת האוכל כוללת שולחן וכיסאות ומופרדת מעט משאר הריהוט בבית.
פינת האוכל יוצרת איזושהי אינטימיות, בעיקר במהלך ארוחות משותפות משפחתיות ועם החברים הקרובים ועוד.
בהרבה בתים ניתן למצוא פינות אוכל מזכוכית המיועדת לבני הבית בלבד.
בהרבה בתים אפשר למצוא שתי פינות אוכל, האחת אינטימית יותר לשימוש בני המשפחה והשנייה מפוארת וגדולה יותר ומשמשת לאירוח של הרבה אנשים.

מקום של כבוד לפינת האוכל
בישראל מסתבר, יודעים מהי חוויה קולינרית ונותנים מקום של כבוד לעיצוב המטבח וגם עבור פינות אוכל, בגלל התכניות הפופולריות של הבישול, הישראלים שגם כך אוהבים לאכול, אימצו להם את המטבחים הנוחים והמעוצבים ביותר ואף את פינות האוכל, הטרנד החדש זה להזמין חברים לארוחות הערב שהם מבשלים ולאסוף אותם סביב פינות אוכל אצלם בבית.
לרוב, כל פינות האוכל נמצאות בין המטבח לסלון והן הקשר בין אוכל לחברה, עלינו לקחת בחשבון לפני בחירת פינת האוכל שלנו באיזו תדירות אנו מארחים ומה כמות האנשים שמגיעה אחינו בדרך כלל לאירוח. בדרך כלל, יש איזו שהוא ריהוט משלים הקשור לפינת האוכל וזה איזו שידה יפה שתכיל אתחלק מכלי ההגשה לאירוח חגיגי.

פינות אוכל מסוגננות
כשיש לנו פינת אוכל מעוצבת, אנו נוסיף לה פריטים מסוגננים כמו מראה מיוחדת שגם תיתן אווירה קסומה וגם תגדיל אופטית את המקום.
אם פינת האוכל ממוקמת בסמוך לחדרים אחרים עליכם להתאים את הסגנון לשאר הרהיטים בחללים הסמוכים.
בדרך כלל פינות האוכל נמכרות כסט, אך במידה ולא או אם אהבתם כיסאות אוכל מסוימים, כדאי כי תתאימו להם שולחן.
ישנן המון פינות אוכל העשויות מחומרים שונים ומגוונים כמו עץ, מתכת, זכוכית, אבן, קש ועוד.
בדרך כלל החומרים מהם עשויות פינות האוכל יוצרים מראה ואוויר שונה, כמו אווירה כפרית, דרמטית או מודרנית. יש אנשים האוהבים מוצרים טבעיים שנותן להם הרגשה של טבע בבית, חומרים טבעיים כמו עץ או קש קלוע ייתן להם אווירה רצויה והבית יהיה בסגנון חמים יותר.

WhatsApp דברו איתנו
שתפו עגלה עם חבר/ה