ארונות לחדר שינה

ארון הוא פריט שנמצא כמעט בכל חדר שינה , ולמעשה בימינו בבתים רבים תמצאו חדרי ארונות הזזה מעץ מלא צמודים לחדר השינה. ארונות הזזה הם אופציה שהופכת יותר ויותר פופולארית בשנים האחרונות בזכות היתרונות הרבים שלהם, ובפרט הם מתאימים לחדרי שינה מעוצבים.

היתרון המרכזי של ארון עם דלתות הזזה, באופן טבעי, הוא היעדר הצורך להותיר שטח ריק על מנת לאפשר פתיחת דלתות כלפי חוץ – אולם לצד הפרקטיות כדאי לדעת שבימינו ישנו מגוון רחב של ארונות הזזה מעוצבים להפליא, כך שהם תורמים גם לאסתטיקה של חדר השינה והופכים את השהות בו לכזו המספקת לנו נחת רבה.

דלתות מרחפות
אחת האפשרויות החדשות היא דלתות מרחפות, כלומר דלתות הנעות ללא מסילה וזאת בזכות מנגנונים מתקדמים. דלתות מרחפות מתאימות במיוחד לחדרי שינה מינימליסטיים, אבל משתלבות היטב בכל חדר שינה מעוצב בזכות האנרגיה הקלילה והמראה הנקי והעדכני.בעבר סבלו דלתות אלה מתדמית בעייתית ובלתי אמינה, אולם אם מקפידים לקנות ארונות הזזה מיצרן בעל שם, מובטחת פעילות תקינה של הדלתות ושל הארונות לאורך שנים רבות.

מראה ענקית
מראה גדולה על דלתות הזזהטרנד מובהק נוסף בכל הקשור לארונות הזזה הוא מראה ענקית על אחת הדלתות, ובפרט כשמדובר בדלת רחבה מהרגיל.המראה מעניקה לחדר השינה מראה מודרני, ובנוסף היא גורמת לו להיראות גדול יותר ומרווח יותר.על פי הפאנג שווי, אגב, אותה תורה עתיקת יומין שיותר ויותר בני אדם כבר למדו שכדאי להיעזר בה בעיצוב הבית, אלמנט שכפול התנועה והאור שקיים בכל מראה מעצם הווייתה תורם לחדר השינה אנרגיות מעוררות וממריצות. מומלץ למקם את המראה בארון כך שהיא לא תשקף את מי ששוכב במיטה.

מסך LED

אלמנט מודרני אף יותר הוא מסך LED המוטמע באחת מדלתות הארון.המסך, הקיים בארונות הזזה יוקרתיים, נראה כמו מראה כל עוד הוא לא מודלק, ולאחר הפעלתו מספק חוויית צפייה מהנה מאוד בזכות איכותו הגבוהה, כשכמובן כדאי להקפיד שגם מערכת השמע תהיה איכותית.

הדפסים דיגיטליים
הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות כיום להוסיף על דלתות הזזה הדפסים דיגיטליים ברמה גבוהה מאוד, הדפסים שהופכים את הדלת, ואיתה את הארון כולה, ליצירת אמנות, ואת חדר השינה למעוצב בסגנון ייחודי, מקורי ומרתק.מומלץ להקדיש תשומת לב רבה לבחירת ההדפס, כך שישתלב היטב עם שאר מרכיבי חדר השינה ויעצים אותם.

WhatsApp דברו איתנו.
שתפו עגלה עם חבר/ה
דילוג לתוכן