מגן מזרן – לא רק למיטות הילדים…

במידה ואתם הורים לילדים, לבטח מיטותיהם "מוגנות" על ידי מגן מזרן ייעודי. אנחנו צודקים? עם זאת, האם על המיטה הזוגית המפנקת שלכם טרחתם להגן? לצד אלו המכירים בחשיבותו של מגן המזרן, ישנם אלו הנוקטים בגישת ה"יהיה בסדר". אז אפשרות אחת היא להניח שהמזרן שלכם יהיה בסדר ("מה כבר יכול לקרות?"), אך אפשרות נוספת היא פשוט להבטיח שהמזרן יהיה בסדר עם מגן מזרן למיטה זוגית! אנחנו מזמינים אתכם לרכוש מגן איכותי למזרן, שיעצים את חווית השימוש שלכם מהמזרן, ישמר את עמידותו וכך תוכלו לישון טוב יותר בלילה…

מגן מזרן – למי הוא עשוי להתאים?

לכל אחד שישן על מזרן. כלומר: פשוט לכולם! התפקיד של מגן המזרן הוא להגן עליו, אך להגן בפני מה? בעת שאתם חולמים חלומות מתוקים וממלאים את הגוף באנרגיה במהלך השינה, מופרשת מגופכם זיעה (כן, גם אם אתם קמים בבוקר יבשים ולא מגדירים את עצמכם כמזיעים). מבלי שישנה "שכבת אמצע" – בין המצעים למזרן, הזיעה עלולה לחלחל לתוכו במהלך הלילה. מעבר לכתמים הצהובים שאינם מחמיאים לנראות המזרן ואינם רצויים עליו, הרי שהחשש העיקרי הוא שיתפתחו עליו עובשים בעקבות הצטברות סביבה לחה. על ההזעה אמנם אי אפשר לשלוט, אך על מניעת סביבה לחה במזרן, דווקא כן! מעבר לכך, מגן המזרן עשוי להעצים את תחושת הנוחות שלכם על המזרן, זאת מאחר שהוא מתפקד כשכבה נוספת ש"מעבה" אותו. 

אוכלים ושותים על המיטה? אתם חייבים מגן מזרן למיטה זוגית!

בליל חורף קריר וסגרירי אתם אוהבים להתנחם עם משקה חמים ואוכל נחמה במיטה? ארוחות מסוג זה עשויות לספק לכם רגעים נעימים ומפנקים, אך באותה הנשימה גם לעשות את ההפך. קרה ונשפך נוזל על מיטה ללא מגן? הוא בוודאות יחלחל אל תוך המזרן בשניות. ריחות נעימים וכתם על המזרן הם רק חלק מהבעיות שצפויות לכם, כך שההמלצה החד משמעית היא להגן עליו באמצעות מגן מזרן איכותי. 

"ניתן לכבס את מגן המזרן?"

לא רק שניתן, אלא גם רצוי! מגן המזרן שאנו מציעים לכם עשוי מ-100 אחוז כותנה וניתן לכבס אותו (מילוי אקרילי 3d). אנו ממליצים להקפיד על כיבוסו בתדירות קבועה ולעתים קרובות, וכך לשמר את עמידותו. 

"כמה יעלה לי מגן איכותי למזרן?"

אנחנו אמנם לא יודעים על איזה מזרן אתם ישנים, אך משוכנעים שהשקעתם במזרן איכותי – כזה שתורם לנוחות שלכם ומבסס בעבורכם את התנאים ללילות נעימים. בעוד רכישת מזרנים מותנית בהשקעה כספית גבוהה יחסית, מגן מזרן למיטה זוגית – לא. המגן שאנו מציעים מוצע בעלות של כ-300 שקלים למזרן בגודל 120×190, 320 שקלים למזרן בגודל 140×190, 340 שקלים למזרן בגודל 160×200 ו-360 שקלים למזרן בגודל 180×200. 

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, ונשמח לייעץ לכם בכל נושא! לפרטים נוספים ורכישת מגן מזרן, התקשרו כעת – 072-2221137

מגן מזרן למיטה זוגית

כתבות שיעניינו אותך

WhatsApp דברו איתנו
שתפו עגלה עם חבר/ה