איך לבחור מיטה לילדים?

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנו מנחשים כי גם אתכם מעסיקה השאלה הבאה: איך לבחור מיטה לילדים? כבר נרגיע אתכם כי בחירת המיטה פשוטה משאתם מדמיינים כעת, ועם המידע שכבר נחלוק אתכם תוכלו לבחור את המיטה החדשה לילדכם בתוך דקות! 5 דגשים, מיטת ילדים אחת – ככה עושים את זה:

עומדים על שתי רגליים? המיטה על ארבע! 

כהורים נרגשים המתעניינים ברכישת מיטה לילדיהם, סביר להניח כי תשומת ליבכם (קל וחומר שבשלבי ההתעניינות הראשונים), ממוקדת בעיקר על נראותה. זה לא שעיצוב המיטה אינו חשוב, אלא שיש להעריך תחילה את מיטת הילדים בהתאם למידת הבטיחות שלה. שימו לב: מיטת הילדים חייבת "לעמוד" על 4 רגליים! אנו מציינים זאת משום שישנן מיטות ילדים הנתמכות ע"י זוג רגליים בלבד. המטרה כמובן היא להבטיח יציבות מלאה לילד, תוך מזעור מקסימלי של "תאונות" בלתי צפויות.

תנו עדיפות למיטת ילדים מוגבהת!

אתם יודעים טוב יותר מאיתנו, כי אם ישנו חדר בבית שנדרשת בו תחזוקה גבוהה הוא חדר הילדים. הם מייבאים איתם מהגן ומבית הספר חול, לא מקפידים תמיד להרים אחריהם לכלוך ואם לא תנקו אחריהם, החדר פשוט לא ינוקה. על מנת שניקיון החדר יהיה פשוט בעבורכם, אנו ממליצים לכם בחום לרכוש מיטת ילדים מוגבהת. כלומר, מיטה שאינה "יושבת" על הרצפה, אלא כזו שרגליה מוגבהות ומאפשרות לכם גישה מלאה לכל מה שקורה מתחת למיטה.

ובד המיטה? מוכרח להיות קל לניקוי!

מיותר לציין כי ילדים לעתים אוכלים על המיטה, עולים עליה עם רגליים מלוכלכות ובתום מכתימים אותה. זהו אולי לא הדבר הראשון שתחשבו עליו עם התעמקות בשאלה איך לבחור מיטה לילדים, אך שימו לב: מיטות ילדים מעוצבות במגוון רחב של בדים. באיזה בד כדאי לכם לבחור? בד שקל ופשוט לנקות! אנו מציעים מיטות ילדים עם 2 סוגי ריפודים – בד או דמוי עור, כאשר את שניהם ניתן לתחזק ולנקות בקלות. 

מאפיינים נוספים שיש להתחשב בהם עם בחירת מיטת הילדים:

  • צבע המיטה – מיטות הילדים מוצעות במגוון רחב של צבעים: החל מלבן, דרך אפור ועד קפוצ'ינו. בכל הקשור לעיצוב ולצבעים אין נכון לא נכון, אלא שיש צבע מועדף – עליכם ובעיקר על הילדים. טיפ מאיתנו: במידה ואין בכוונתכם לשדרג עיצובית את כל החדר, בחרו בצבע שהולם ומשתלב עם עיצוב החדר הנוכחי. 
  • ארגז מצעים – איך לבחור מיטה לילדים? בין היתר על סמך הפונקציות שיש בה. באפשרותכם לרכוש מיטה בתוספת ארגז אחסון למצעים, פריטי לבוש, משחקים ועוד. היתרון: אקסטרה אחסון בחדר מבלי שיש צורך להעמיס אותו בארון/מגירות/מדפים.

כעת, כשאתם כבר יודעים איך לבחור מיטה לילדים, כל שנותר לכם הוא פשוט לבחור אותה! אנו עומדים לרשותכם ונשמח לייעץ לכם מקצועית בכל שלב. לפרטים נוספים, התקשרו – 072-2221137

בררו גם על מיטות נוער או התרשמו ממבחר מזרני ילדים איכותיים

איך לבחור מיטה לילדים?

כתבות שיעניינו אותך

WhatsApp דברו איתנו
שתפו עגלה עם חבר/ה