שימו ראש: כך בוחרים כריות שינה מומלצות 

אתם שמים עליה בכל לילה את הראש, היא מעניקה לכם תמיכה, מחבקת אתכם ברכותה ובזכותה אתם זוכים בלילות טובים ומפנקים: הכרית! לצד אלו המכירים בחשיבותה והשפעתה על איכות השינה, מסתבר כי ישנם אלו שלא. במידה ואתם ישנים על מזרן איכותי, אך בכל זאת לא מצליחים להתעורר בבוקר כשמכלי האנרגיה שלכם מלאים, ראוי שתשקלו החלפת כרית שינה.   

 

אנחנו שמחים להציע לכם שלוש כריות שינה מומלצות: כרית magic, כרית cool וכרית comfort. כל כרית מאופיינת במפרט תכונות שונה, כך שרגע לפני שאתם מזמינים אותה ובונים על לילה טוב, אנו ממליצים לכם להתרשם ממנו. לפניכם, טיפים לרכישת הכרית החדשה שלכם! 

 

איך לבחור כריות שינה מומלצות? לנו יש את התשובה! 

כמה זמן תצטרכו להשקיע בבחירת כרית חדשה? כל עוד תעקבו אחר ההמלצות והדגשים שלנו, תוכלו לרכוש את הכרית החדשה שלכם בתוך מספר דקות! לפניכם, כל הדברים שראוי להעניק להם חשיבות עליונה עם בחירת כרית השינה שלכם: 

  • מילוי הכרית – עצמו עיניים ודמיינו לעצמכם את כרית החלומות שלכם. אנחנו מנחשים כי אתם "חולמים" על כרית רכה ומלאה, כזו שתעניק תמיכה לראש ותהיה נעימה למגע. הצלחנו לקלוע? המלצתנו אליכם היא להעניק חשיבות אדירה למילוי, שכן הוא ישפיע ישירות על הנוחות ואיכות השינה. מילוי כרית מומלץ: מילוי אקרילי שמדמה את האפקט של נוצות אמיתיות. היתרון: מתאים גם לאלו הסובלים מאלרגיה לנוצות. 

  • משקל הכרית – זה אולי לא הדבר הראשון שתחשבו עליו, אך גם משקל הכרית משפיע על מידת הנוחות והתמיכה שהיא מעניקה. כרית קלה המאופיינת במילוי דל לדוגמא, תגרום לראשכם "לשקוע" בתוכה, כאשר התמיכה הנדרשת תהיה מורגשת במידה מועטה (אם בכלל). תנו עדיפות לכריות במשקל נאה, שכן המשקל מעיד על איכות ו"נדיבות" המילוי.  

  • כיסוי הכרית – הסבירות כי תישנו על כרית "חשופה" אמנם אינו גבוה, שכן נהוג לכסותה בציפית. כך או כך, כדאי להעריך את הכרית גם בהתאם לכיסוי שלה. תנו עדיפות ברורה לכריות המכוסות מאה אחוז כותנה! גם כשהכרית מכוסה בציפית, איכות הכותנה באה לידי ביטוי ומבטיחה מגע רך ונעים. 

  • מידת הכרית – נוחות הכרית נמדדת בהתאם למספר פרמטרים, בין היתר בהתאם לגודלה. כל עוד הכרית מיועדת לאדם בוגר, מומלץ לרכושה בגודל של 45×70 ס"מ. 

 

ומה עוד חשוב לנו שתדעו על הכריות שלנו? 

  • בעת שאתם קונים כרית אחת, אתם זכאים לכרית נוספת בחינם! 

  • המשלוח עד אליכם ללא עלות! 

 

"כמה תעלה לי כרית שינה איכותית?" 

אנו מזמינים אתכם להיכנס לקטלוג הכריות, להשוות ביניהן וגם להתרשם מהמחירים. מחירי כריות שינה מומלצות מתחילים ב-180 שקלים, ומגיעים עד 280 שקלים. במידה ואתם מתלבטים בין הדגמים השונים ולא בטוחים מהי הכרית המתאימה לכם ביותר, התקשרו אלינו ונשמח לייעץ לכם מקצועית בהתאם לאפיון שנערוך מולכם – 072-2221137 

 

 

WhatsApp דברו איתנו
שתפו עגלה עם חבר/ה